Subsidieregelingen handelsmissies en beurzen Provincie Drenthe
Heeft u internationale ambities en wilt u snel de juiste contacten leggen in een land? Ga dan mee op een handelsmissie van het ministerie van Buitenlandse Zaken. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert deze handelsmissies, vaak onder leiding van een bewindspersoon (economische missies). Ook wanneer je deel wil nemen aan buitenlandse beurzen zijn hier vanuit de provincie mogelijkheden voor. Bekijk hieronder een overzicht.
Alle subsidies voor export zijn vanaf 1 november 2017 beschikbaar!
Doel: De subsidie heeft als doel een sterk economisch Drenthe te bewerkstelligen, die er toe doet op de internationale exportmarkt.
Subsidie kan worden verstrekt voor:
- Deelname aan een uitgaande handelsmissie naar een land waar de onderneming van de aanvrager op het moment van de aanvraag beperkte handel verricht;
- Deelname aan een internationale beurs met een eigen beursstand.
Maximaal 50% van de subsidiabele kosten, exclusief btw, met een maximum van € 3.000,-.
Wilt u subsidie aanvragen? Dit kan via onderstaande link: