Webinar: Financieren in roerige tijden terugkijken

20/04/2020

Donderdag 23 april hebben Ik Ben Drents Ondernemer en K+V een online Webinar aangeboden over de verschillende financieringsvormen die er in deze tijden (van corona) allemaal zijn.

Adviseurs Steven Hager en Raymond Bosch gaven inzicht in de verschillende vormen van financiering en vertelden de deelnemers meer over de ideale financieringsmix. Heb jij dit Webinar gemist of wil jij het terugkijken? Bekijk onder aan deze pagina het volledige Webinar terug.

Ben jij van plan te gaan investeren in je bedrijf? Wil jij aansluiten bij één van de Drentse financieringstafels of heb jij n.a.v. dit Webinar een vraag aan Steven of Raymond? Neem dan contact op met de heren door hieronder op hun naam te klikken.