LAB Oh jee, ik heb een idee

Praktische informatie

Data

Dit LAB gaat medio mei/juni van start!

We zijn nog bezig met de voorbereidingen voor dit LAB!

Je kunt wél alvast je interesse achterlaten door het formulier onderaan de pagina in te vullen. We nemen contact met je op zodra er meer informatie bekend is. Dit LAB gaat medio mei/juni van start, tot dan!

 

 

Hoe breng je een idee tot leven?

Als ondernemer komt er van alles op je af. Dit betekent waarschijnlijk ook dat je vaak ideeën hebt die geen prioriteit hebben en dus blijven liggen. Ik Ben Drents Ondernemer helpt je graag om hier een slag in te slaan. Wie weet wat er allemaal van kan ontstaan?

In het LAB Oh jee, ik heb een idee werk je samen met andere Drentse ondernemers aan innovatieve ideeën. Denk aan het verbeteren van een fabrieksprocessen, het opzetten van je eigen software met behulp van AI of een totaal nieuw product ontwerpen.

 

Vragen over de inhoud of je deelname?

Neem contact op met Bert Zigterman, adviseur bij Ik Ben Drents Ondernemer.

Naam(Vereist)
Heb je vragen of opmerkingen?
Socials

Emmen: Bij Growing Emmen, De Bukakkers 20, 7811 KZ

Assen: Bij de Techhub, Industrieweg 1, 9402 NP

Bert helpt je verder

Als adviseur bij Ik Ben Drents Ondernemer is Bert Zigterman een betrokken sparringpartner voor ondernemers die willen groeien en innoveren. Met zijn ervaring op het gebied van subsidies, financiering en internationaal ondernemen weet hij waar kansen liggen en hoe je deze optimaal benut.

Bert denkt proactief mee en verbindt ondernemers met de juiste netwerken, kennisinstellingen en partners. Zijn aanpak is betrokken, resultaatgericht en gericht op het versterken van jouw onderneming, nu en in de toekomst.