Grenzeloos Ondernemen: Zakendoen met Frankrijk met bedrijfsbezoek Heuver Group
Grenzeloos Ondernemen: Zakendoen met Frankrijk met bedrijfsbezoek Heuver Group
Locatie: Heuver Groep, Denemarkenweg 3 Hardenberg
Datum: 15 april 2026
Locatie: Heuver Groep, Denemarkenweg 3 Hardenberg
Tijdstip: 15:00 – 19:00 uur (inclusief buffet en netwerk)
Neem met ons een kijkje achter de schermen bij Heuver Group uit Hardenberg! Tijdens dit bedrijfsbezoek op woensdag 15 april 2026 leer je meer over ondernemen over de grens, luister je naar persoonlijke ervaringen van een ervaren ondernemer en heb je de mogelijkheid om te netwerken. Meld je hier alvast aan voor deze bijeenkomst met rondleiding bij de Heuvergroep.
Door de geo-economische ontwikkelingen worden de exportmarkten ‘bij ons om de hoek’ steeds interessanter. Frankrijk biedt in verschillende sectoren veel kansen voor Nederlandse ondernemers. Daarnaast zien Nederlandse ondernemers de Fransen als prettige zakenpartners.
Maar waar liggen de kansen? Wat zijn de trends? En waar moet je als ondernemer rekening mee houden als je in Frankrijk succesvol wilt zijn? Tijdens deze bijeenkomst komen deze thema’s aan de orde komen en zal Heuver hun ervaringen delen over zakendoen met Frankrijk. Ook krijg je een kijkje achter de schermen bij dit mooie bedrijf in Hardenberg!
Waarom je deze bijeenkomst niet wil missen:
- Praktische handvatten en adviezen over internationaal ondernemen
- Kansen, maar ook uitdagingen in het zaken doen met Frankrijk
- Een exclusieve rondleiding bij een succesvolle onderneming uit Overijssel
- Netwerkmogelijkheden tijdens het afsluitende warm buffet
Voor wie?
Doe je zaken over de grens? Wil je starten met internationaal ondernemen of heb je hier interesse in? Dan is dit event interessant voor jou.
Programma
15.00 uur | Inloop
15:30 uur | Welkom door Eef Brinks, Kennispoort Regio Zwolle en Maurits Bloem, Heuver Groep
15:40 uur | Rondleiding Heuver Group
16:40 uur | Pauze
16:50 uur | Presentatie Maartje Wijffelaars (Rabobank) over de politieke en economische ontwikkelingen in de eurozone en belangrijke lidstaten, waaronder Frankrijk.
17:15 uur | Presentatie Maret Reinders (NBSO Nantes) over kansen voor Nederlandse bedrijven in Frankrijk.
17:45 uur | Presentatie Laura van den Heuvel, directeur Sales, en Maurits Bloem, Business Unit Manager, Heuver Group
18:15 uur | Afsluiting en warm buffet
Over Heuver Group
Heuver Group is een internationaal opererend familiebedrijf dat sinds 1966 actief is in de banden- en wielensector. Vanuit hun hoofdkantoor in Hardenberg en met vestigingen en partners over de hele wereld bieden ze totaaloplossingen voor de transport-, landbouw-, grondverzet- en personenwagenmarkt.
Aanmelden
Wil je erbij zijn? Meld je aan voor vrijdag 10 april 2026. Er zijn beperkte plekken beschikbaar. Ondernemers uit de sectoren handel en industrie krijgen voorrang. Dienstverlenende bedrijven worden in eerste instantie op een wachtlijst geplaatst.
Let op: Bij een no-show zonder afmelding brengt Heuver Group een vergoeding van €35,- in rekening.
Wil je meer weten of heb je vragen? Neem dan contact op met Roos Fleurke van Kennispoort Regio Zwolle. Eef@kennispoortregiozwolle.nl / 06-49763234.
Samenwerking
Deze bijeenkomst wordt georganiseerd in samenwerking met Koninklijke Metaalunie Noord & Oost, Rabobank, Ik Ben Drents Ondernemer, GO4EXPORT, Grobusiness, Exportclub Noord en Kennispoort Regio Zwolle.
Meld je aan voor vrijdag 10 april 2026